5 březen 2012 5 Komentářů

Import e-mailových adres do Mailchimp.com vyřešen

Každý nástroj na e-mail marketing má své „mouchy“. U nástroje Mailchimp.com vás může překvapit, že běžnou cestou nejde neimportovat e-mailové adresy typu info@, sales@, office@ atd.

MailChimp má totiž striktní pravidla, kterými se chrání proti spammerům a definovanou skupinu e-mailových předpon vyřadí. To může v našem prostředí přinášet problémy, protože řada firem nevytváří e-mailové adresy se jménem, ale právě ty obecné. (Přičemž raději nebudu řešit smysl takové aktivity.)
Naštěstí se nám podařilo vytvořit aplikaci, díky které je možné importovat všechny e-mailové adresy do MailChimpu a nemusíme je do listu zadávat manuálně. Při několika stech nebo tisících adres člověk ušetří docela dost času.

Pokud řešíte stejný problém, rád vám pomůžu s importem. V případě zájmu stačí napsat na vladislav@madcow.cz. Nemáte-li ještě účet u MailChimp.com, můžete ho založit a vyzkoušet zdarma zde.

O autorovi
Vladislav Bureš — copywriter a konzultant pro přímou komunikaci. Portfolio naleznete na Madcow.cz. V případě zájmu mi napište přes kontaktní formulář nebo si mě přidejte na Twitter: @madcowcz.

5 Responses to “Import e-mailových adres do Mailchimp.com vyřešen”

 1. Ivana 25 květen 2012 at 14.08 #

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ohľadom importovať kontaktov na mail chimp. Napríklad,kontakty z mailovej schránky, alebo iného systému. Poprípade, či sa dajú vytvárať databázy kontaktov, napríklad klienti, potencionálni zákazníci…
  S pozdravom Ivana Čachová

 2. Vladislav 13 červen 2012 at 15.06 #

  Dobrý den,

  můžete importovat jakékoli vaše e-mailové adresy a to hned několika způsoby. Možnosti najdete v listu – sekce import. V listu si můžete vytvořit skupiny (klienti, potenciální) nebo si vytvořit samotné listy a do nich kontakty zadávat.

 3. Ondrej Ligač 4 červenec 2012 at 10.23 #

  Dobrý deň,

  ako sa dostanem k Vašej aplikácii?

  Ďakujem

  Ondrej Ligač

 4. Vladislav 4 červenec 2012 at 11.28 #

  Dobrý den, k aplikaci mám přístup jen já. Pokud ale potřebujete e-maily naimportovat, tak vám rád pomůžu. Stačí napsat co přesně potřebujete na e-mail vladislav(zavináč)madcow.cz.

 5. Ondrej Ligač 10 červenec 2012 at 19.03 #

  ďakujem, ozvem sa


Napište komentář