6 březen 2008 2 Komentářů

Pozvání na workshop a seminář

Vždy jsem měl pocit, že hodina rozhovoru s přáteli, které zajímá stejný obor, mi dá víc než desítky stran odborných knih. Proto jsem se rozhodl, že si práci opepřím “setkáváním” s lidmi, kteří řeší stejné otázky jako já.

První workshop se uskuteční příští úterý (11.3.) na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně. Spíše jen zastřešujícím tématem bude “Kreativita v direkt marketingu”. Workshop se koná od deseti hodin na Ústavu marketingových komunikací v rámci výuky o direct marketingu. Jste srdečně zváni a já se budu těšit na chytré otázky.

Dalším a věřím, že i pro mne zásadním krokem, bude seminář o e-mail marketingu, který připravuji pod záštitou společnosti H1.cz. První ostré kole proběhne již 29. dubna.

Myslím si, že je škoda, aby e-mail marketing využívaly jen velké společnosti. Svou podstatou je vhodný také pro malé a střední společnosti a s nimi bych se chtěl o možnostech e-mailingu bavit. Podrobné informace o semináři naleznete zde, na obsah se mne můžete zeptat na e-mailu vladislav (zavináč) madcow.cz. Vstup na seminář můžete výhodně vydražit na aukro.cz.

O autorovi
Vladislav Bureš — copywriter a konzultant pro přímou komunikaci. Portfolio naleznete na Madcow.cz. V případě zájmu mi napište přes kontaktní formulář nebo si mě přidejte na Twitter: @madcowcz.

2 Responses to “Pozvání na workshop a seminář”

 1. Roman Giebisch 19 srpen 2015 at 11.30 #

  Dobrý den,

  chtěl bych uspořádat pro veřejné knihovny seminář o e-mail marketingu, můžete mi pomoci ?

  díky

  Mgr. Roman Giebisch, Ph.D.
  Předseda SKIP ČR
  Národní knihovna ČR
  Klementinum 190
  110 00 Praha 1

  Tel: +420/221 663 333
  email: roman.giebisch@nkp.cz
  http://www.nkp.cz

 2. Vladislav 19 srpen 2015 at 11.56 #

  Dobrý den,

  určitě. Můžete mně napsat na e-mail vladislav@madcow.cz? Rád Vám pomůžu.

  S pozdravem

  Vladislav


Napište komentář